Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén érettségiztem újra...

Idén érettségiztem újra Történelemből szintemelővel, és földrajzot középszintű meg először csináltam meg, a történelem 53%, a földrajz 60% lett. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem Hogy lehet-e újra csinálni a történelem emelt szintűt mert, OKJ szakma elvégzése után szeretnék egyetemre menni, egy komolyabb szara, mellette angol szintemelőn gondolkodok. Érdemes belevágni? A másik kérdés hogy kijavíthatom-e a történelem emelt érettségimet?
2012. júl. 2. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet és persze hogy érdemes! csak meg kell erőltetned magad, tanulnod jó sokat és simán összejöhet!
2012. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem fognak felszámolni pénzt hogy én szintemelővel érettségiztem idén májusban?
2012. júl. 2. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
pénzbe fog kerülni. kb 17-20/tantárgy
2012. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha abban az iskolában végzed ahol az OKJ-t és ott érettségit is bonyolítanak le pl:tecknikum(OKJ) szakközépben akkor nem kell érte fizetni,idén én is úgy érettségiztem történelemből!
2012. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Technikum szakközép?

Hol ?

2015. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!