Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol/hogy tudok a Budapesti...

Hol/hogy tudok a Budapesti könyvtárakban banki témájú könyveket találni?

Figyelt kérdés
Banki témán belül is a hitelezés után kell kutatnom.

2012. júl. 3. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a nagyobb könyvtárak honlapját, a katalógusban keress a hitelre és szinonimáira.

Vagy menj a mokka.hu-ra, ott keress rá, állítsd be hogy tárgyszóra vagy kulcsszóra keressen. Amikor megnyitsz egy találatot, van alatta egy lenyitható "Források" fül, ott meg tudod nézni, hogy melyik könyvtárakban találod meg a könyvet.

2012. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A közgáz könyvtárat javaslom!
2012. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Közgáz könyvtár, hol? :)
2012. júl. 3. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Bp-n a 2-es villamos vonalán a Zsil utcánál... Legalábbis 10 éve még ott volt. A közgáz egyetem könyvtára, de bárki számára nyilvános. Ma ugye Corvinus Egyetem... Hatalmas nagy és szerintem e témában ott találsz a legtöbb anyagot.


Talán ez a honlapja, most át nem vizslatom, ezt adta ki a gugli, de úgy tűnik ez az...: [link]

2012. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, akkor irány Corvinus
2012. júl. 3. 17:10
 6/6 A kérdező kommentje:
:)
2012. júl. 4. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!