Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha megbuktam az...

Mi a teendő ha megbuktam az egyetemen egy tantárgyból és sajnos épül rá más tantárgyak is. Csúszni fogok egy fél évet vagy meglehet valahogyan oldani?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csúszol, illetve azt a tárgyat kihagyod, és a következő felvételi lehetőség alkalmával teljesíted (annyival több tárgyad lesz, akár párhuzamos órákkal).
2012. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell venni még egyszer. Csúszni fogsz. Vagy, ha megengedik, hogy párhuzamosan vedd fel a kettőt, akkor nem. Persze ehhez az kell, hogy azonos félévben legyenek hirdetve.
2012. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Panda Péter ***** válasza:
nézd meg az előtanulmányi rendet. attól, hogy megbuktál valamiből, és épül rá valami, még nem következik közvetlenül, hogy csúszni is fogsz. persze esély van rá.
2012. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Ha pl most volt a 2. féléved, és csak a 3. félévben épül rá egy tárgy, semmi több, akkor még nem csúsztál. De ott vannak egyes helyeken a szakirányok, amiknek előkövetelményei vannak. Ha nem olyan szakirányt választasz, akkor nem csúszol. SOk mindentől függ...
2012. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha meghirdetik ősszel is, akkor adj be kérvényt, hadd végezhesd el párhuzamosan a ráépülő tárggyal. Ha többen is buktatok belőle, akkor a tanszéken érdemes kérni, hogy indítsák el az őszi félévben is a tárgyat - ha amúgy nem indítanák.
2012. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vizsga kurzus jelentkezés nincs?
2012. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is így jártam.. nem lehet mit csinálni vele
2012. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!