Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs problémátok az e-felvéte...

Nincs problémátok az e-felvételivel?

Figyelt kérdés

Én ugyanazt töltöttem fel érettségi bizonyítványnak és nyelvvizsgát igazoló dokumentumnak, mert az érettségivel nyelvvizsgát kapok (két tanítási nyelvűbe jártam), és amikor befejeztem a csatolást, még minden rendben volt, megnéztem. Ma ellenőriztem, és a nyelvvizsgát valószínűleg berakta az érettségibe, a csatolt dokumentumok között már nincs ott az előbbi.

Így néz ki:

érettségi bizonyítvány Feldolgozás alatt Feltöltés

Feltöltött fájlok:

1. oldal Megtekintés

1. oldal Megtekintés

Új fájl csatolása

Szerintetek feltölthetem megint? Már az sem túl biztató, h az érettségihez két oldalt jelenít meg hibásan (gondolom, ha valakinek két oldalas, annak 1. és 2. oldalt ír). (Kérdeztem oszt.társamat, és nála rendben van.) Nektek nem akad gondotok vele?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. júl. 7. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Hívd fel a felvi ügyfélszolgálatát akár most, fél 5ig lehet ma.

[link]

2012. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Lehet, hogy az lesz.
2012. júl. 7. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!