Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mozaikos kémia 11-12-es...

Mozaikos kémia 11-12-es tankönyvek hol lehet megvenni?

Figyelt kérdés
Jártam 2 különböző könyvesboltban, és mindkettőben elhajtottak azzal, hogy Mozaikos könyveket ők nem árulnak, de elvileg más sem. Akkor bementem egy ismerős antikváriumba, ahol korábban rendeltem egy Mozaikos biológia könyvet, de ott sem tudtak segíteni, mert azt mondták, hogy nem lehet beszerezni. Kerestem online, de nem találom sehol. Honnan szerezzem be? (nem vagyok diák, nem járok már gimibe, így ez a lehetőség ugrott, viszont ez most kéne nem szeptemberben).
2012. júl. 9. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A mi városunkban van egy külön tankönyvbolt. De innen is megrendelheted: [link]
2012. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 reptoid ***** válasza:

Talán mert nincs 11. és 12-es tankönyvük kémiából?

Csak 9. és 10-es van, illetve egy összevont összefoglaló érettségizőknek 11-12-es címen.

Egyébként ahogy már mondták, tankönyvboltban tudod őket megvenni. Biztosan van minden nagyobb városban.


Ha netán mégis az összefoglalóra gondoltál, akkor: [link]

2012. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az összefoglalóra gondoltam. A Mozaik oldaláról próbáltam megrendelni, fel is hívtam őket, de közölték, hogy azt csak szeptemberben fogom megkapni...
2012. júl. 9. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz?
2012. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pécs.
2012. júl. 9. 14:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, be tudtam szerezni :) ugyan nem vásároltam meg, barátnőm adta kölcsön úgy, hogy ő is a saját sulis könyvtárából hozta ki. Nem tudom honnan lehetne megrendelni, de már mind1.
2012. júl. 12. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!