Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik az SZTE-TTIK biológia...

Mik az SZTE-TTIK biológia Bsc-n első félévben használatos tankönyvek?

Figyelt kérdés
Konkrét könyvlista érdekelne. Köszönöm!
2012. júl. 9. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

[link]

és


BAGYÁNSZKI MÁRIA, FEKETE ÉVA - Sejt- és szövettani munkafüzet


Ez a 2 kötelező könyv van, vagyis igazából a matekosan nem kötelező megvenni, mert csak kb. 50 feladatot fogtok kinézni belőle, le is fénymásolhatod ezt vkiéből vagy könyvtár. A másik munkafüzet viszont kötelező, mert azt ki kell majd tölteni minden órára vinni

2012. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaaah és még azt megjegyezném, hogy elég ha szeptemberben megveszed ezeket, mert pont erre van a 6500 ft-os jegyzettám
2012. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Levelezős leszek és nem tudok minden konzultációra elmenni (péntek kiesik teljesen), így arra gondoltam, hogy a többi tantárgyhoz is jó lenne valamilyen tankönyv. Ha levelezőn leszek államilag finanszírozott akkor is jár a jegyzettám és a bérlet?
2012. júl. 10. 11:33
 4/6 A kérdező kommentje:

Találtam egy oldalt, szerinted ezek aktuálisak még vagy már régi lehet?

[link]

2012. júl. 10. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Abban nem vagyok biztos, hogy jár, de sokan el szokták adni (Pl. Szegedi Egyetemisták csoportban is hirdetik), leggyakrabban félévek végén a ejárati határidő elött, de simán meg lehet venni a következő félévek kötelező könyveit előre). Itt a tájékoztatás, mintha azt írná nappalisok kapnak: [link]


Amit linkeltél nem tudom mi, ilyen tantárgyaink nincsenek, csak 1-2. Az 1. félévben biztos, hogy csak az a 2 könyv a kötelező, amit írtam, mert most voltam 1. éves. Ezen kívül sejtbiológiából szokták ajánlani a Szeberényi József - Molekuláris sejtbiológia c. könyvét, növényszervezettanból pedig Haraszty Árpád: Növényszervezettan és növényélettan c. könyvét. Más kb. nem is kell, mert ott van a jegyzet

2012. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen tényleg nappalit ír, illetve nekem nem is első képzésem. Ezeket a könyveket pedig előjegyeztem antikváros oldalon, hátha előkerülnek addig. Köszönöm a segítséget.
2012. júl. 11. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!