Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha Magyarországon megszerzem...

Ha Magyarországon megszerzem a diplomámat, külföldön az azt érintő szakon el tudok vele helyezkedni, vagy nem nézik semmibe?

Figyelt kérdés

Konkrétan nemzetközi gazdálkodást szeretnék majd tanulni (érdemes egyáltalán?), és azzal elhelyezkedni külföldön. Kell valahogy "nemzetközivé tennem"? Ha igen, ez kb. hogy néz ki?

Bocs a sok kérdésért, 16 múltam, de gondolkozom a jövőmön. :)

Zöld pacsi a válaszokért. :D



2012. júl. 10. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

EU-n belül elfogadják bárhol, ha EU-n kívül akarsz dolgozni, például Amerikában, akkor talán ott problémáznak rajta kicsit, de honosíttatni asszem akkor sem kell.

Mondjuk a kérdést nem értem. Mi az, hogy "azt érintő szakon elhelyezkedni"? Úgy érted, hogy szakmán belül elhelyezkedni?

2012. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, úgy értettem, csak elfelejtettem fogalmazni. :D

A segítséget köszi! :)

2012. júl. 10. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!