Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Felvi.hu-ra feltöltöttem a...

A Felvi.hu-ra feltöltöttem a szükséges dokumentumokat, de még nem dolgozták fel őket, nem birom megtekinteni! Nem vagyok biztos benne hogy mindent elküldtem! Újra lehet küldeni őket?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor töltötted fel? Több kérdésnél is olvastam itt, hogy sok mindenkinek még nincs kiírva a feldolgozva, csak a feldolgozás alatt. Ha megfelelő formátumban töltötted fel (ami ugye le van írva a Dokumentumok menübe) és megfelelően olvasható, akkor biztos minden oké lesz. A középiskolai év végi biziket, az érettségi bizit kellett mindenképp feltölteni + ha van nyelvvizsga, bármilyen többletpont, hátrányos helyzet.

Ne küldözgess semmit újra, ha már egyszer feltöltötted.

2012. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem ugyan ezt írja ki az érettségi tanusítványomhoz. Én is parázom kicsit emiatt, de ma van az utolsó határidő, most már csak feldolgozzák lassan... :)
2012. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!