Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megtudtuk azt, hogy hová...

Ha megtudtuk azt, hogy hová vettek fel egyetemre, akkor mikor jön róla a papír?

Figyelt kérdés

Mivel a koliba 30-ától lehet jelentkezni és nem szeretnék lecsúszni a határidőről...

Csak azért aggódom, mivel a regisztrációs csomag sem jött meg mindenkinek időben...vagy még mindig nem kapták meg...

Ja és még annyit, hogy általában mikor kell beiratkozni? Most a levél kézhezvétele után, vagy csak szeptemberben?

És a levélben lesz Neptun kód? csak mert ez kell a kolis jelentkezéshez....


2012. júl. 11. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Lesz neptun kód, és nekem anno augusztusban jött a boríték, de gondolom össze van hangolva a kolival.
2012. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
először is: nyugi! :D kicsit ráparáztál a dolgokra. Mindent időben meg fogsz tudni. A regisztrációs csomagnak semmi köze ahhoz, hogy az egyetem téged kiértesít a sikeres felvételidről. Miután megtudtad a felvételi ponthatárt, szerintem már nyugodtan jelentkezhetsz is koliba. (szerintem nem kell hozzá a papír, bár nem vagyok kolis, ezért nem tudom). Egyébként 1-2 héttel a ponthatárok után kapsz egy nagy borítékot az egyetemtől, amiben minden határidő pontosan le lesz írva (pl. beiratkozás, gólyatábor..stb). Abban lesz a Neptun kód is. De a Neptun miért foglalkoztat téged ennyire? Simán ráérsz ezzel augusztus végén/szeptemberben foglalkozni. Inkább élvezd a nyarat! :) Én ilyenkor kb. még azt sem tudtam, h mi az a Neptun :D Nem fogsz lemaradni semmiről sem. Nekünk a beiratkozás egyébként szeptember legelején volt.
2012. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért kell a kód mert csak azzal lehet jelentkezni a koliba:D

Be kell lépni a rendszerbe és ott lesz egy külön menüpont a gólyáknak:D


Igen tudom, nagyon izgulok már, mert alig várom már:)

Nem tudom mit kezdjek magammal napról napra...már mindent elterveztem, annak ellenére, hogy tudom semmi se úgy lesz:D

De már ez is jobb mind ülni és várni...nem volt még ennél hosszabb nyaram:D

2012. júl. 11. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!