Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire bonyolult egy szak?...

Mennyire bonyolult egy szak? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok,érdekelne egy kérdés mindenki azt mondja,hogy nagyon nehéz elvégezni az orvosi egyetemet,de azt soha nem mondják,hogy mitől olyan nehéz,tehát az lenne a kérdésem,hogy a nehézség az anyag mennyiségéből adodik?

Vagy tényleg bonyolult az egész?

Én Programtervezőire járok,hát nem tudom,hogy egy orvosi ennél lehet bonyolultabb vagy lehet?


2012. júl. 16. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz, sok az anyag. Szorgalom kell hozzá. Illetve meg is kell érteni. Meg ott vannak a gyakorlatok is.

Az hogy mi a bonyolult, az mindenkinek más. Van aki a kémiát nem érti, van aki a matekhoz sík hülye.

2012. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem tehát nem annyira bonyolult :)
2012. júl. 16. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint mondtam,a bonyolult szubjektív mérce. Nem is utaltam arra hogy ne lenne bonyolult. Nekem például valóban, kevésbé "bonyolult" mint a programtervező, mert a programtervezőt az életben nem végezném el a sok matek miatt, de hidd el, sok programtervezős van, aki az orvosi első évét nem bírná végigcsinálni.
2012. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem :)
2012. júl. 17. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!