Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki izgul már a ponthatárok miatt?

Ki izgul már a ponthatárok miatt?

Figyelt kérdés
Én már nagyon várom. Nektek hány pontotok van és hova jelentkeztetek?

2012. júl. 17. 20:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
100%
440 pontom lett, és ÁOK karokra jelentkeztem, első az SE. Oda tuti nem vesznek fel, de Szeged meglesz. Én inkább attól félek, hogy felvesznek:( Hülyének érzem magam hozzá:(( Meg amiatt is hülyének érzem magam, hogy ilyeneken sírokxd 19/L
2012. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
100%
440 ponttal hidd el, hogy nem vagy hülye :D Van, aki 360 ponttal kerül be orvosira, mégis elvégzi fizetősön. (mondjuk olyan is van biztos, aki 490-el, de nem végzi el :D)
2012. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
14%

Az 1. vagyok:


Kedves okosok :)


Egy mérnök informatikus Bsc és MA már zsebben van. Most fogok nekikezdeni a Jogász képzésnek.

Részt akarok venni az informatikai kalózkodás,jogok és ezekhez kapcsolódó témák újrareformálásában.


Örömmel tölt el, hogy mindenki ismer 2 komment alapján.

Ne féltsetek az első zh-któl. 2 sikeres államvizsga eléggé megnyugtatott már ahhoz, hogy ne kelljen tartanom egy piti zh-tól.

2012. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind nagyon szép dolog, csak az arcodból kellene egy kicsit visszavenni.
2012. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
21%

1. Én gratulálok ehhez az eredményhez és sok sikert a továbbiakban:)

Én is mérnökinfóra jelentkeztem most remélem sikerrel le is tudhatom majd:D


A többieknek meg csak annyit, hogy normálisan elmondta, de mit lehet várni attól ha ti leordítjátok azért, mert több pontja van mint nektek...erre ha egy béke Nobel díjat érő szöveggel próbálta volna megvédeni magát akkor is leordítjátok...erre nem lehet mit mondani...

2012. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
36%
Egyáltalán nem arcoskodtam az elején. Kérdezett-válaszoltam normálisan. Utána kezdtétek a duzzogást.
2012. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
100%
50 ponttal van több pontom, mint ami tavaly kellett TTK gazdinfóra, a jelentkezők száma némivel csökkent /1-2 játékosról beszélünk/, és az infós szakokat annyira nem szorongatták meg. Kicsit izgulok, de a körmömet nem fogom lerágni :)
2012. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
73%
420, pázmány - önköltséges jog, igazából azt hittem, hogy augusztusban derülnek ki a ponthatárok XD aztán jött az a bizonyos e-mail.......
2012. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
73%
kedves 4.! Egy igen nagy seggluk vagy! És közlöm veled,hogy már több tanulmány is kimutatta,hogy az érettségi eredménye és az egyetemen való teljesítés nem függ össze,tehát csak akkor májerkedj,ha a szakodon is kiemelkedsz. És azt is közlöm veled,hogy nem vennének fel mindenhova a pontszámítás sajátosságai miatt...:-)
2012. júl. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

hogy a feltett kérdésre válaszoljak:462 pont. Pázmány jog.

2012. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!