Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Széchenyi Egyetem...

Milyen a Széchenyi Egyetem gólyatábora?

Figyelt kérdés

Mikor szokott lenni? Milyen programok? Milyen hangulat?


A másik kérdésem, hogyha pl. én szülésznőnek jelentkeztem, akkor együttleszünk pl. a közlekedés-mérnökökkel, vagy csak a mi szakunk lesz ott? :D


2012. júl. 18. 08:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérlek a kedvemért írd le a (volt) szakom nevét helyesen:

Közlekedésmérnök.

Köszönöm :)


Nos, a suliban alapvetően karonként sőt nem egyszer intézetenként van gólyatábor. Most variáltak (Pl a Műszaki Tudományi Karon belül volt eddig a BGI (Baross Gábor Intézet)) és a BGI-nek saját GT-a volt. Most össz-MTK gólyatábor lesz. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy összevonnák az MTK-t a PLI-vel. Te PLI-s leszel. :)


Amúgy ha emlékeim nem csalnak a PLI a JÁI-val együtt szokott lenni, mert elég pici intézet mind a kettő. De nem akarok nagy hülyeséget mondani...


Mikor? Aug 20 után valamikor... Ahogy kijön nekik.

Gyakorlatilag az egész arról szólt ki vedel többet. De amúgy a hangulat jó volt, voltak programok, és egyszer gólya az ember... Megéri elmenni.


Nálunk ez volt a tavalyi promo:

[link]


A miénket már nem találom :(

2012. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!