Ez így lehetséges?

Figyelt kérdés

Ha most felvesznek egyetemre, és mondjuk halasztok egyből, akkor az olyan, mintha oda se járnék, igaz?

És ha ezt csinálom akkor nekem még lehet mennem ez alatt az 1 év alatt OKJ-s képzésre ingyen?


Azon gondolkozom, hogy ezt jó lenne kihasználni, ha már egy ingyen van, viszont a hülye törvények miatt nem mertem megtenni, hogy ne jelentkezzek egyetemre, mert ki tudja mi lesz még itt...:S Szóval ez így lehetséges hogy felvettek de halasztok és addig OKJ?


2012. júl. 18. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
én úgy tudom h az 1. évben nem is lehet passzívra tenni magad.
2012. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk sem lehet rögtön passzívval kezdeni, min. 1 évet előtte el kell végezni, és utána egymás után csak egy passzív félévet lehet kérni. Régen (pár éve) még lehetett passzívval kezdeni, de most már nem.

Azt nem tudom, hogy ez is sulitól/szaktól függ-e.

2012. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!