Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi felvételi, diákigazol...

Egyetemi felvételi, diákigazolvány? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egyetemre, de nem igényeltem a felvételikor diákigazolványt. Lehet igényelni utólag, vagy most mi lesz?
2012. júl. 18. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
felvételinél még nem is lehet igényelni, mivel nem is tudod még akk h felvesznek v sem.
2012. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Ha jól emlékszem, amikor megtudtam, hogy felvettek, kaptam egy nagy borítékot a sulitól, mindenféle tudnivalóval, és abban volt a diákigazolvány-igénylő lap is, akkor kellett postázni. De sokan voltak, akik csak beiratkozáskor adták be az igénylést, azok is megkapták okt. 31-ig. (addig érvényes a mostani diákod)

Nem vagy semmivel elkésve.

2012. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De lehet igényelni felvételinél, én is ezt csináltam tavaly. Aki később az adott intézményben igényelte, azok közül van, aki még most sem kapta meg. Szóval, ha utólag kérsz mindenképp csúszni fog.
2012. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

papír alapú jelentkezésnél lehet igényelni, de nem kötelező. 3 bátyám van, 3 különböző egyetemre/fősulira járnak és mind a hárman papíron jelentkeztek de nem kértek diákigazolványt a felvételinél. kapni fogsz egy csomagot ha felvettek, abba lesz egy igénylő lap. (érdekes mód mind a hárman még szeptemberbe megkapták a diákigazolványt, nem vártak vele 1 évet (?!?!)).

én elektronikusan jelentkeztem, ott eleve nem lehetett igényelni.

2012. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én is elektronikusan jelentkezem, én se láttam h lehetett volna csak azt hittem én vagyok béna... köszönöm a segítséget
2012. júl. 19. 10:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Idén már a papíron jelentkezőknek se lehetett, nem tartozik már a diák igénylése a jelentkezéshez..
2012. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!