Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Villamosmérnöki szakra felkész...

Villamosmérnöki szakra felkészülés? Fontos!

Figyelt kérdés
Valószinűleg Óbudai Egyetemre vesznek fel 363 pontommal és azt szeretném kérdezni most igy nyár alkalmával miket kezdjek el átnézni,gyakorolni, megtanulni, hogy a képességeimhez mérten viszonylag könnyen bentmaradhassak:D Fizika matek viszonylag jól megy programozás is bár sajnos C++ t még csak elkezdtem Pascal megy. Matekból belekezdtem deriválásba, integrálásba minimálisan. Érdekelne a véleményetek :) Válaszokat elölre is köszönöm!

2012. júl. 18. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi, amit megtehetsz. Matek olyan szempontból nem vészes, hogy teljesen új dolgokat fogtok tanulni, amiket nem igazán lehet megtanulni, kivéve deriválás-integrálás, de az is szájbarágósan el lesz mondva.

Emellett még a fizikát nézegesd bőszen, ha mást nem csak az elméletet, mert nem elég ha csak viszonylag jól megy.

2012. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"C++ t még csak elkezdtem Pascal megy."


Inkább a C-t tanuld meg mondjuk a javat. A pascalt hagyd a fenébe. Azt még egyáltalán tanítják általános iskolán kívül valahol? Senki nem használja már.

2012. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen tudom csak idiota tanárom ezt ajánlotta emelt infora:D mert h ez könnyű.. na de mind1:D C++ ra ráfekszek meg fizika akkor. de jöhetnek még jótanácsok. kösz nektek!
2012. júl. 18. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még a c# is elkezdeném. Persze mert én prog.infóra megyek.
2012. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!