Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt így megtehetem ha nem...

Ezt így megtehetem ha nem vesznek fel egyetemre?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam ha nem vesznek fel egyetemre (ugye jövő héten derül ki) akkor elmegyek abba a városba dolgozni ahová jelentkeztem. 1 évig dolgoznék utána megint megint jelentkeznék egyetemre. Itt a faluban semmi lehetőségem sincs ezért szeretnék elmenni abba a nagyvárosba dolgozni menni. De még gondolkozom a pótfelvételire való jelentkezésen is. Más csinált ilyet? Köszönöm a válaszokat! 20/L
2012. júl. 18. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mért ne tehetnéd? ha kapsz munkát a városban, tudod fizetni az albérleted, kaját, stb, akkor ki gátolna meg benne?
2012. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A pótfelvételi többnyire fizetős. Amúgy simán megteheted. Még azt is hogy azon a karon belül ha bejutsz egy másik szakra akkor átvetesd magad arra, amire szerettél volna menni. Rengeteg lehetőség van. Csak mostanság nehéz munkát kapni :(
2012. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy OKJ-s ugyan abban a városban és mellette diákmeló. Akkor lehet lenne koli is és úgy olcsóbb azért. A 2. voltam :)
2012. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha holnap kiderül, h nem vettek fel én is hasonlóan fogok eljárni, annyi különbséggel, h én már fel is költöztem, h keressek valami munkát. A baj csak az, h beadtam már min 20 helyre, de eddig csak egy telefonos és egy személyes interjún vettem részt és mit ad isten? Természetesen olyat vettek fel, akinek már van tapasztalata. Remélem ha vége a nyárnak kicsit leapad a jelentkezők száma, mert így szinte lehetetlen munkát találni. :/
2012. júl. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, felvettek benneteket?
2012. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos nem :(

De nézem a munkákat hátha van valami aztán megyek oda dolgozni, jövőre pedig megpróbálom megint.

2012. júl. 26. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!