Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Le tudja nekem valaki ezt...

Le tudja nekem valaki ezt fordítani normálisan? A fordító hülyeségeket írt.

Figyelt kérdés

This crack is a modified version of the old Razor1911 crack for GTA IV (1.0.4.0). It still mostly works for EFLC.


Note that, if not having installed EFLC with the 'official' installer (you don't, if using this version),

you will need to add the registry key HKLM\Software\Rockstar Games\EFLC with a string value InstallFolder

pointing to the installed folder. Without this registry setting, EFLC will crash after the Rockstar North logo.


2012. júl. 19. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

A szakszöveget nem értem, de a többi:


Ez a crack a régi GTAIV-hez való Razor1911 crack módosított változata. Leginkább az EFLC-vel működik.


Megjegyezném, hogy ha az EFLC nem a hivatalos intallal lett feltéve (ha igen, akkor nem kell), be kell majd tetted az HKLM\Software\Rockstar Games\EFLC kulcsot a registry-be, InstallFolder sztring értékkel, hogy az installált mappára mutasson. Enélkül az EFLC behal a Rockstar North logo után.

2012. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. júl. 20. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!