Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A matek közép-szintű érettségi...

A matek közép-szintű érettségit hogyan lehet 100% közeli értékre megírni?

Figyelt kérdés
(hogy ilyen alacsony hibaszázalékkal dolgozzon az ember)

2012. júl. 19. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Oda kell figyelni és ellenőrizni a számolásokat.

Nah meg ugye érteni kell a dolgokat.

2012. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

az osztálytársam megírta 98%-ra :DDD

neki pl a matek a hobbija, szünetben is mindig matek feladatokat oldott meg, és otthon is programozgatott(ehhez is kell matek) szabadidejében :D

ezen felül az összes matek dolgozata 5 volt az évben...

nem csodálkozom :D

2012. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
96%-ra írtam meg, úgy, hogy 3 évig 2-es voltam matekból, utolsó évben pedig 5-ös. Szerintem az a legfontosabb a jó eredményhez, hogy minél több feladatot oldj meg (legyen gyakorlatod a feladatokban, ne érettségin láss valamilyen típusú feladatot elsőnek), és hogy az összes eddigi érettségit végig csináld.
2012. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
73%
És nézd meg az érettségi megoldásokat is, hogy tudd mit várnak el. Pl: kikötést, egész mondatod válasz stb. Hiába tudod megoldani az összes feladatok, ha a részleteken elcsúszol.
2012. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!