Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A védőnő tényleg hiányszakma...

A védőnő tényleg hiányszakma lenne?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam azon, hogy védőnőnek tanuljak de nem tudom megérné-e. Szeretnék a gyerekekkel foglalkozni. 19/L
2012. júl. 19. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz nagyon erős karakternek kell lenned, mert a kismamák nagyon utálják őket, nézz csak körül a babák kategóriában...
2012. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Nos, én szülésznő hallgató vagyok, és igen, hiányszakma. De tudod miért? Mert ma már az anyukák többsége többet tud, mint egy védőnő. Igen, tanulsz 4 évet, lesz diplomád, de többet fog tudni egy anyuka. Persze az már más, ha neked is lesz gyereked. De az anyukák a mai világban nem a védőnőt hívják, hanem megnéznek mindent a neten, pl itt.

Neked maradna a babamérés, a tinik felvilágosítása és hasonlók.

2012. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!