Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan oldal ahol azt...

Van olyan oldal ahol azt tudom megnézni hogy Egy bizonyos kar hány egyetemnek van?

Figyelt kérdés

PL: Kiválasztom hogy TTK és kiadja hogy DE,PTE,SZTE,ELTE stb..

néztem a felvi.hu-n de ott nem volt ilyen lehetőség.



2012. júl. 19. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Karra nem tudsz szerintem keresni, de nem is értem pontosan, hogy az mire lenne jó. Egyszerűen kiválaszthatsz bármilyen szakot, és minden szaknál van egy olyan fül, hogy milyen egyetemeken indul. Ez nem jó?
2012. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Karra azért nem érdemes keresni (és azért nem is lehet), mert az egyetemenként változhat, hogy melyik szak milyen karon van (nem ugyan úgy csoportosítják a dolgokat minden egyetemen). Pl BME-n Vegyész és Biomérnöki karon van biomérnök, Corvinuson Élelmiszertudományi karon, az SZTE-n természettudományi és informatikai karon.
2012. júl. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!