Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeptembertől tényleg megszűni...

Szeptembertől tényleg megszűnik az előrehozott érettségi?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy szeptembertől már nem lehet előrehozott érettségit tenni, és nagyon sajnálom. 11ben szerettem volna előrehozott érettségit tenni angolból, hogy később kevesebb tantárgyból kelljen majd, viszont egyre több helyről hallom, hogy el fogják törölni. Igaz ez?
2012. júl. 19. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

nem

[link]

2012. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ú bocsi rossz link:

[link]


"Megszüntetné az előrehozott érettségit az oktatási államtitkárság – a kormányzati honlapon nyilvánosságra hozott előterjesztés alapján a 2013/2014-es tanévtől az informatika, az élő idegen nyelvek és a latin kivételével semmiből nem lehet a tizedik vagy tizenegyedik évben érettségizni"


tehát csak a 2013/2014-es tanávtől nem lehet

2012. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Angolból tehetsz előrehozottat, azt nem szüntetik meg, nyugi. És úgysem jövő évtől, hanem 2013/14-es évtől hozzák be a változtatásokat :)) Nyugi! és hajrá ;) Én idén csináltam meg.
2012. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szemétség, hogy nem lehet majd... Nálunk volt egy gyerek, aki 3 előrehozottat is csinált abból csak egyet tudott volna, ha abban a rendszerben tanul ami lesz.
2012. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!