Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén emelt szinten érettségiző...

Idén emelt szinten érettségizők matematikából hova jelentkeztetek?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék emelt szinten érettségizni matematikából és még nem tudom,hogy hova jelentkezzek. Így érdekelne, hogy idén akik emelt szinten érettségiztek matekból általában merre mentek? Miket jelöltetek meg stb.
2012. júl. 20. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
bme vik
2012. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bme energetikai mérnök
2012. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bme gék mechatronika
2012. júl. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy ki miből meg milyen szinten érettségizett, nincs viszonyban azzal, hogy minek tanul egyetemen. Ha te azért érettségizel emelten matekból, mert az érdekel, akkor javaslom a matematikus, programozó (én ez vagyok), fizikus pályákat. De szerintem jobban jársz, ha végig gondolod, mi érdekel, mit szoktál csinálni szabadidődben, mi köt le, mit csinálnál örömmel egy életen át.
2012. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
BME-ÉPK
2012. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!