Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha felvettek egy...

Szerintetek ha felvettek egy gimnáziumban az infó tagozatra, de én át szeretnék menni az angolra, és most jöttem rá, még valahogy el lehetne intézni, hogy inkább angolos legyek?

Figyelt kérdés
A magyarázat elég nehéz, mivel most döbbentem rá, hogy NEM SZERETNÉK heti 23135246362341241 infó órát, inkább szeretném az alap képzést, sok angollal és kevés infóval. Már megvolt a beiratkozás is, meg minden, és én most jöttem rá, hogy én angolos szeretnék lenni (MIÉRT????!!!!), és utálom magam, és egyszerűen szeretnék a-s lenni, és nem c-s. Félek, basszus, félek az új osztálytól, mivel az előző osztályomban is ki lettem közösítve, és most megismertem az egyik "majdnem-osztálytársam", és most derült ki, hogy nem lesz az osztálytársam, és basszus AZT AKAROM HOGY AZ OSZTÁLYTÁRSAM LEGYEN, mert így legalább ismernék egy embert, és nem csak beülnék, és puff.

2012. júl. 20. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de azt kell,hogy mondjam ilyen az élet....

másrészt beiratkozás előtt jobb lett volna ha szólsz nekik....akkor inkább lett volna eséllyed.. de ha mákod van és rendes az igazgató akkor áttehet.

Viszont inkább azért akarod, mert ott az a majdnem osztálytárs....viszont ez gáz....mi lesz veled később? nyugi nem lesz tragédia simán ott lesz mi denki aranyos lesz....nem csak te leszel egyedül...mindenki egyedül megy...

másrészt meg tudtad, hogy az infószakon van egy csomó infó óra...én nem mennék át angolra...de te tudod....beszélj az igazgatóval és ha rendes átrakhat

2012. júl. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen megy. Telefonálni kell az iskolával, ha van hely angolon, akkor áttesznek, ha nincs hely, akkor így jártál.
2012. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!