Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Önköltségesről támogatottra...

Önköltségesről támogatottra mennyi az esély?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy pár pont híján lecsusszanok a támogatott képzésről. Talán 1 évet bírnék a másikon is anyagilag, utána viszont már muszáj lenne átkerülnöm. Gyakori eset az ilyesmi? Nagyon meg vagyok ijedve, a pénz sem vet fel, és még itt GYK-n is olvastam olyat, ami kisebb szívrohamot hozott rám. (Azt írta valaki erről az átkerülés dologról, hogy "mese habbal"). Nem vagyok hülye ember, és mindent beleadnék, de nem ártana tudni, hogy nem hiába.
2012. júl. 20. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szak- és egyetemfüggő, de általában tényleg baromi nehéz átkerülni. Főleg, hogy szinte mindenhol csökkentették az állami helyek számát, nem te leszel az egyetlen, aki teperne az átkerülésért...
2012. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy került át egy srác, hogy vett fel 3 plusz tantárgyat, azzal is megnőtt az átlaga a többi diákkal szembe akik egy pluszt sem vettek fel. Így ő át is került támogatottra. Persze ez mellé a jó átlag is kell. Arra különösen figyelj, hogy ami 3 kredites az többet ér mint a 2.
2012. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!