Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek visszakaphatom e...

Szerintetek visszakaphatom e az iskolalátogatási igazolásomat?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam egy iskolaszövetkezethez,ahova ugye be kellett adnom az iskolalátogatásimat,jelentkeztem több munkára is de nem írtak vissza. Viszont egy másik iskolaszövetkezetnél lenne meló,csak napokat kéne várnom hogy szerezni tudjak egy új igazoló lapot,mert persze oda is kéne. Az előző szövetkezet vissza tudja nekem szolgáltatni a beadott iskolalátogatásit? Vagy ne is reménykedjek?
2012. júl. 23. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztosan, hogy nem. Nekik az nem WC papírnak kellett, hanem gépre vitték, iktatták hozzád azt már vissza nem adja neked senki.


Amúgy jobb diákszövetkezetbe nem szaroskodnak, hogy azonnal add le, hanem azt mondják, hogy köv hó 5.-éig le kell adni, különben nem utalják a fizetésedet.

Kérdezd meg, hátha ott lehet ilyet. És a fennálló időben beszerzed.

2012. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Megpróbálom amit írtál és kérek tőlük egy kis haladékot. Hátha ez a jobb iskolaszövetkezetekhez tartozik.
2012. júl. 23. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!