Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol adhatom el a használatlan...

Hol adhatom el a használatlan tankönyveket?

Figyelt kérdés
Van kb. 23 db teljesen használatlan, tökéletes állapotú középiskolai tankönyvcsomagom. Minden évfolyam, szinte minden tárgyhoz. Az értéke kb. 50 ezer, de én a töredékéért is odaadnám, mert sosem használtuk, és már le is érettségiztem. Van olyan könyvesbolt, vagy üzlet, ahol beveszik?
2009. júl. 15. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Van sok antikvárium (pl. Múzeum körúton), ahol megveszik, csak bemész, aztán megnézik, és ajánlanak egy árat. Én mondjuk nem szeretem őket, mert könyvenként vagy 500 Ft hasznot akarnak maguknak.

Egyszerűbb, ha felteszed valamelyik aukciós oldalra, vagy meghirdeted.

2009. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Milyen tantárgyak lehet,hogy vásárolnák!
2009. júl. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Etika emberismeret és emberismeret vagy vallás tankönyveid is vannak mert nekem arra lenne szükségem.
2011. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!