Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem hülyeség az egész tankönyv...

Nem hülyeség az egész tankönyv lényegét leírni egy füzetbe?

Figyelt kérdés
Most megyek 8.ba és már nagyjából tudom hova fogok jelentkezni. Ami biztos, hogy lesz biosz vizsgám, és biosz szóbeli is. Unatkoztam tehát elkezdtem kiírogatni a bioszkönyvem lényegét.
2009. júl. 15. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem hülyeésg, én kihuzókkal és filcekkel csinálnám, nem írogatnék.

:)

Persze ha neked így jobb, csináld, mindenkinek van egyénileg jobb megoládsa hogy tud hatékonyabban tanulni.

2009. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
96%
Nem hülyeség.Miközben írod,jobban megmarad!Legalábbis sok embernél.
2009. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem az..én is így tanulok, mert jobban megmarad bennem, ha leírom.


20/L

2009. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
jó módszer, nekem fősulin sokat segített ez a fajta tanulási mód
2009. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem hülyeség. én általánosban, középiskolában, és most az egyetemen is használom ezt a módszert. persze tény, hogy sok időt vesz el, ha kiírod, de egyúttal tanulsz is vele.
2009. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Boldogult iskoláskoromban így tanultam történelmet, földrajzot. Így, a saját vázlatoddal válik valóban részeddé a tananyag, és igaz, hogy unatkozás ellen is jó. A vizsga előtt is kevesebbnek tűnik egy átlátható füzetet átnézni, mint egy vastag könyvet.
2009. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Hülyeség, sok időt elvesz, ez pl egy érettségire készülésnél kivitelezhetetlen lenne.
2009. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább húzogasd alá, de ha sok energiád van jó az írás is.
2010. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!