Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nagyon gyenge vagyok...

Ha nagyon gyenge vagyok tesiből nincs esélyem a tanító v óvodapedagógus szakra?

Figyelt kérdés
Igazából középsuliban a tesi 0 volt, oszt.főm volt a tesi tanár és csak átdumáltuk az időt, azóta el is lustultam, de futni el fogok járni, azzal nem lesz gond.Viszont nekem a bukfenc sem megy igazán...kötelet sem tudok mászni, kézen és fejen sem tudok állni(bár eddigi információm szerint nem is szokott a 4 év alatt csak 1szer előfordulni egyetemen) kis városi egyetemre mennék egyébként, tavaly lecsúsztam pár ponttal és most 2 éves okjn vagyok, ez után szeretném megpróbálni, de ugye a tesi részétől nagyon félek, hogy ilyen béna vagyok h még a bukfenc sem megy..az alkalmasságim tavaly meglett egyébként

2012. júl. 25. 11:53
 1/2 anonim válasza:
ha az alkalmasságit meg tudod csinálni, akkor persze hogy van esélyed.
2012. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, de ott azért engedékenyebbek..úgy váltunk el tavaly h tanuljak meg bukfencezni :) oké még mondjuk az menni is sztem(remélem) de a tigris bukfenc meg kötél mászás....
2012. júl. 25. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!