Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » B kategóriás jogosítványról...

B kategóriás jogosítványról lenne szó, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

bevittem az eredeti bizonyítványt és megint kérték a kresz vizsgához,de nem tudom bemutatni mert középiskolába már vissza vittem fénymásolatot kaptam..de ott alá kell nekik írni hitelesíteni?


mert nekem azt mondták hogy kérjek akkor fénymásolatot de hitelesítsem...akkor ez azt jelenti hogy csak lefénymásolja és ugyis rajta van az iskola neve meg a bélyeg annál ahol elvégeztem azt az évet azt így kell értelmezni?


vagy a hitelesítés azt jelenti külön aki lefénymásolta nekem ad rá bélyeget az iskola névvel és aláírja ő?



2012. júl. 27. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bemész az iskolába, kérsz egy hiteles másolatot.


Az azt jelenti, hogy az iskola titkár lemásolja, ráírja vagy rábélyegzi, hogy "Az eredetivel megegyező másolati példány" vagy valami hasonlót. Aztán rányomja az iskolai pecsétet és aláírja.

2012. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ahhh életet mentettél örök hálám! ment a zöld!
2012. júl. 27. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!