Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha jelenleg van hallgatoi...

Dnanana kérdése:

Ha jelenleg van hallgatoi jogviszonyom es szeretnek (potfelvetelivel jelentkezni egy masik szakra levelezosnek, akkor azt nyugodtan megtehetem, nem lesz belole problemam?

Figyelt kérdés
jelenleg a szecshenyi istvan egyetemen nappalis, koltsegterites jogasz szakos vagyok. szeretnek levelezon allami finanszirozassal a tan kapujan is elkezdeni egy szakot. eleg ha csak siman beadon a jelentkezesemet, nem kell plusz vmit elinteznem? nemam felvesznek buddhista tanitonak jogrol meg kib@sznak..:D

2012. júl. 28. 22:05
 1/4 reptoid ***** válasza:

Hát be is szarnék a röhögéstől, ha így lenne :D

Nyugodtan jelentkezhetsz.

2012. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tanulhatsz két suliban párhuzamosan, nem lesz belőle semmi bajod, csak be kell írnod a felvételi lapodra, de látni fogod, illetve akkor tudsz jelentkezni, ha pótfelvételi eljárásban meghirdették az adott szakot
2012. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alábbi idézetet szeretném a figyelmedbe ajánlani. A téged érintő rész: "a meghirdetett képzések kizárólag önköltséges formában indulnak"

Ráadásul a mostani meghirdetett szakok között nem leltem a tan kapuját:) 2013 februárig szerintem kénytelen leszel várni ezzel.:(



"Pótfelvételi 2012

2012.07.27

A pótfelvételi során azok is bejuthatnak a szeptemberben induló képzésekre, akiket egyetlen megjelölt képzésre sem vettek fel a július 24-én zárult általános eljárásban, vagy nem is jelentkeztek. A pótfelvételiben csak egy helyre lehet jelentkezni, a határidő: 2012. augusztus 10.


A 2012. évi felsőoktatási pótfelvételi eljárás keretében már csak egy helyet lehet megjelölni (csak egy felsőoktatási intézménybe és csak egy képzésre), a meghirdetett képzések kizárólag önköltséges formában indulnak."

2012. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a tan kapujára a felvételizés nem a kozponti felvételi rendszeren belul mukodik. (: ezért nem találtad. a suliba kulon felvételi van /potfelveteli aug 16/ és szerencsére nem csak koltségtérítéses szakokra lehet pótfelvételizni, ami nekem azért fasza mert jogon koltséges vagyok.
2012. aug. 2. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!