Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet vkiből szakos...

Hogy lehet vkiből szakos képviselő egyetemen?

Figyelt kérdés
Mármint nem arra gondolok, h hogy lehet jelentkezni, hanem hogy egy teljesen átlagos ember, aki nem olyan partiarc meg ismert felsőbbévesek és a HÖK-ösök körében, az hogy juthat be? Én nagyon szeretnék az lenni, meg úgy gondolom jól csinálnám, mert egyébként is nagyon sokat segítek a hallgatótársaimnak meg szeretem is ezt csinálni, és úgy érzem, h ettől a tanulmányi eredményem is javulna, mert tudom, h az egyetem teljes jogú és hasznos tagja vagyok. Tudom h.lyeség, de én ilyen vagyok:D Amúgy másodéves leszek, ha nem is most, akkor utána lévő félévben vagy 3. évben szeretnék jelentkezni, de nem tudom van-e esélyem bekerülni:/
2012. júl. 29. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy erre olyan sokan pályázhatnak, hiszen komoly felelősséggel jár... szerintem van esélyed? miért ne lenne?

csak nem tudom nálatok, hogy kell jelentkezni? HÖK ítéli meg? kell motivációs levelet írni?

úgy gondolom, hogy mindenképpen próbáld meg! :)

2012. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a kari hökösöket az évfolyam válassza meg. Eddigi tapasztalat alapján mindig arra szavaztak aki ismertebb, és mellette jól tanul, vagy jó a beszélőkéje.
2012. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Sokan jelentkeznek, egy ilyen kis rövid bemutató cikkben azt írták, hogy több százan jelentkeznek, de hogy szakra lebontva mennyi, azt nem tudom. Nem tudom sajnos, hogy ki dönt, nem sikerült így neten kiderítenem, csak hogy HÖK-nék a kari vezetőnél kell jelentkezni
2012. júl. 30. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!