Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerdáig fel lehet készülni...

Szerdáig fel lehet készülni az elsősegély vizsgára? 2012-es tételeket honnan lehet megszerezni? Milyen kéztartásban csináljam a mellkaskompressziót? Hogy könnyebb?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]



Tudom, a tételek nem hivatalosak, de valakinek csak megvannak. Pesten fogok vizsgázni szerdán, és még nem tanultam, mert azt sem tudom hol kezdjem. Van egy régebbi könyv, meg van egy kresszel együtt elsősegély könyvem (2010-es).


Gyakorlás nélkül menne egy fejkötés? Szivatósak a vizsgáztatók?


2012. júl. 30. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

a magyar reanimációs társaság honlapján fent vannak a legújabb protokollok. állandóan variálnak valamit. pl most azt találták ki(legutóbbi ismereteim szerint-ez idén ápr.-május környéke), hogy szájból-szájba lélegeztessünk( sokkal nagyobb a fertőzés veszély és gusztustalan is), meg valamit variáltak a kéztartáson is és sokkal kényelmetlenebb lett.


[link]

2012. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sikerült az elsőegélyvizsgám!:P
2012. aug. 12. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!