Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénzügy és számvitelre milyen...

Pénzügy és számvitelre milyen táska ajánlott?

Figyelt kérdés
Idén megyek főiskolára és érdekel, hogy milyen lenne kényelmes. :)
2012. júl. 31. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
nyilván olyan,ami a ruházatodhoz is illik. egyébként nem divatbemutató... olyan táskát vegyél / vigyél,amiben kényelmesen elférsz,és ami illik az aktuális ruházatodhoz.
2012. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem is divatbemutatóra gondoltam..., hanem praktikusra, váll vagy háti, mekkora legyen, füzetek stb.
2012. júl. 31. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:

én nem pont PSZre járok, de közel áll hozzá. Én imádom a válltáskákat, és van egy nekem, amibe 4-5 nagy méretű füzet és még egy pár dolog belefér, annál több különböző órád meg valószínűtlen, hogy lesz egy nap. Fősulin könyvet nem igazán kell hordani az órákra, általában. Meg még belefér a laptopom is, ha kell. Alapvetően egy hátitáskába jobban beleférnél, legalábbis abba BIZTOSAN beleférnél, de nekem abból elegem lett a gimiben, mellesleg néha alig lenne benne valami, úgy meg elég hülyén tud kinézni.

nálunk elvétve hordanak az emberek háti táskát, általában ilyesmit inkább: [link]

de neked kell eldöntened, ha lesz egy jó háti táskád, és az neked jobb, akkor hajrá.

2012. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, sokat segítettél, most már legalább van elképzelésem :) :D
2012. júl. 31. 22:41
 5/8 A kérdező kommentje:
, hogy mit keressek ***
2012. júl. 31. 22:41
 6/8 anonim ***** válasza:
gúccsi vagy luíz vütón
2012. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is PSZ szakon fogok tanulni Veszprémben. Te hova mész?? Hátha van akkora mázlim, h még a GT előtt megismerkedek vkivel :)
2012. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
BGF Budapesten :)
2012. aug. 1. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!