Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lesz velem a gólyatáborban?

Mi lesz velem a gólyatáborban?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy szeretek inni bulik alkalmával és ilyenkor el is szalad velem a ló, nem tudok megállni, viszont iszonyú másnapos szoktam lenni...

Tippek ?


2012. aug. 1. 20:11
 1/7 anonim válasza:

Ivás előtt igyál sok vizet. Ha még magadnál vagy akkor az ivás befejezése után is igyál egy pohárka vizet. Nem leszel olyan iszonyú másnapos így.

Vigyázz magadra és érezd jól magad.

2012. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 reptoid ***** válasza:
Egész nap inni fogsz, nem este fog elszaladni veled a ló. A másnappal se lesz semmi gond, ott folytatjátok, ahol este abbahagytátok :D A reggeli tornát mondjuk úgyse ússzátok meg.
2012. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Reggeli torna? Milyen katonai gólyatáborba voltál te? Én nem hallottam olyat, akinek lett volna, nekünk se volt, de mind1
2012. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk volt :D

És nem katonai gólyatáborban, hanem műszaki karon.


De inkább ilyen vicces-bohóckodós, mert erre minden gólyát ki tudtunk zavarni, utána már nem nagyon feküdtek vissza.

Utána kötöttek voltak a programok, főleg ha egyetemi tanár vagy dékán tartott előadást, oda nem vihettük őket úgy, hogy majd elalszanak.

2012. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt reggeli torna. :) Szintén műszaki karon. Vannak trükkök, amik valakinél beválnak, kaja ivás után, húsleves, amire nem biztos, hogy lesz lehetőséged. Meg persze kutyaharapás szőrével, vagyis inni rá, amire lesz alkalmad.:)
2012. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem leszel másnapos, én anno a 4 nap alatt 4 órát aludtam összesen, és utána folytattam, ahol este abbahagytam. Szerintem ne aggódj:)
2012. aug. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egyél kenyeret minden nélkül magába piálás elött és után is :)
2012. aug. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!