Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kell mar valamit intezniuk az...

Kell mar valamit intezniuk az idei felvett golyaknak vagy az egesz beiratkozas, targyfelvetel szeptember elejen lesz?

Figyelt kérdés
A diakigazolvanyt mikor tudom majd megigenyelni?
2012. aug. 2. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
ha megkaptad a kódodat akkor tudsz csak valamit kezdeni a tárgyakkal,vagyis be kell lépned az adott rendszerbe hogy tudjál ott működni. :D azért nézegesd a sulid honlapját is,de kb augusztus közepén küldik ki a Neptun kódot nálunk. :D
2012. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már megkaptam a levelem, de azt írják, hogy a beiratkozás, tárgyfelvétel szeptemberben lesz. Ezért azt gondoltam még úgyse tudok tárgyakat felvenni a neptunban.


Ezek szerint mégis fel tudom venni már őket?

2012. aug. 2. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, biztosan nem tudod. A tárgyfelvételnek külön időszaka van, majd küldenek üzenetet, hogy mettől meddig lehet.

A koli és gólyatáboros jelentkezést kell ilyenkor intézni, mást egyelőre nem!

Diákigazolványt tavaly februárban igényelhettél, vagy majd szeptemberben tudsz.

2012. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez nem igaz! Nem lehetett a felvételi során diákot igényelni, ugyanis megváltozott a diákigénylés rendszere! Kérdező! Minden benne van a csomagban amit kaptál, hogy pontosan hogyan kell a diákot igényelned, az is.
2012. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést, a mi rendszerünkben még így volt, nem tudtam, hogy ez megváltozott. :)
2012. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!