Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik OKJ-s...

Szerintetek melyik OKJ-s tanfolyam lenne a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés

Mindenképpen olyat szeretnék aminél nem kell egész nap ülni és nem kell hozzá nagyvárosban élni, hogy el is lehessen helyezkedni.


Környezetvédelmi technikus

Munkavédelmi technikus

Hulladékgazdálkodás

Gerinc jóga oktató képzés

Pedagógiai asszisztens

Kineziológia


2012. aug. 2. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Környezetvédelmi technikus: ez jól hangzik de milyen munkát találnál vele.

Munkavédelmi technikus: ez cégeknél néha szüksége, bár inkább a szalagvezetők végzik.

Hulladékgazdálkodás:

Gerinc jóga oktató képzés:Ez meg mi?

Pedagógiai asszisztens: Ez meg mi?

Kineziológia:Ez meg mi?


Szerintem mindegyikkel nehéz elhelyezkedni, főleg az utolsó hárommal. Nem tudom egy pedagógiai asszintes mit csinál, de szerintem arra itthon semmi szükség. Egy tanári állásra is akkora túljelentkezés van, hogy inkább egy diplomás tanárt vesznek fel. Egy kicsit földhöz ragadtabb szakokat válasz.

2012. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mint pl.?
2012. aug. 2. 21:01
 3/13 anonim ***** válasza:

pedasszisztens nálunk általánosba volt pár.. és inkább azokat veszik fel annak mint a diplomás tanárnak

ők kb azt csinálják, hogy őrködnek a szünetekbe beszélgetnek a tanárokkal és ha valamelyik tanár nincs suliba akkor bemennek az osztályba helyettesíteni és elmesélik, hogy éppen most fognak diplomát szerezni és messze elhúzni a sulitól

általában csinos fiatal nők voltak, de volt köztünk öreg csúnya is:D

2012. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja a kérdésre nem válaszoltam... ezek közül egyiket sem ismerem de szerintem egy elektronikai akármilyen technikus vagy egy hegesztő/bádogos/épületgépész szakkal jobban tudnál érvényesülni (egyik ismerősöm kb 2 év munkatapasztalattal 24 évesen 1 nap alatt talált munkát pesten és olyan 200 körül keres valamilyen elektronikai szakot végzett... neki a testvére pedig hegesztőként asszem hollandiába dolgozik havi 400felett keres szálllást + hazautat állják neki)
2012. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Az a baj, hogy ma már tök mindegy minek tanulsz. Leginkább úgy kapsz munkát, ha van valahol ismerősöd és be tud nyomni.

Ezek közül még a jóga oktató szimpi, esetleg tarthatnál órákat. Mostanában felénk elég sokan tartanak mindenféle edzést pl pilates, ami szintén ilyen jóga féleség. Elég jól el éldegélnek belőle.

2012. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szakács,cukrász,varronő.
2012. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gyógymasszőr.
2012. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
MÁSODIK! jól keresnek, érdekes, ésszerű tanulni és nem nehéz meló. iparban rápillantasz a gépre megnézed minden ok, hozzá sem kell nyúlni.
2012. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen csak már a gyárakban nincs rá pénz, ezért a technikust, szalagvezetőt elküldik egy tanfolyamra és egész addig amíg ott dolgozik megvan oldva a munkavédelem, mert ők intézik.
2012. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nagybátyám külsős. peműben, audinál meg hellnél nézelődik sűrűn.
2012. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!