Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb kollégium?...

Melyik a jobb kollégium? (Kossuth Lajos I-II. Kollégium, Kossuth Lajos III. Kollégiuma)

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne :)
2013. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És engem is :)

Nem rég írta az egyik válaszoló hogy ő inkább a Kossuth II. és III. kollégiumát preferálta. Engem érdekelne hogy az I. milyen.

2013. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első, találtam egy leírást:

[link]

Ex-Kossuthos írta, 30%-ban igaz, 70%-ban pedig csak szubjektív véleményt és be nem tartott ígéreteket ír :D

Annyiban kijavítanám, hogy a Campus nem a legmegosztóbb, minden koli megosztja az embereket, de leginkább a Vámospércsi. Aki bulizni akar és jó társaságot, az oda megy, de van aki 1 hét ott lakás után beadja a törölközőt... A Campust sokan sznobnak tartják, én nem mennék oda, de nem ítélem el mert sok embernek meg az lesz a legjobb.

Kossuthal kapcsolatban amit írt, az I-ről az igaz, de mindhárom részre igaz hogy a felsőbb szintekben hőség van nyáron, de igazából mindegy milyen idő van ott nyáron hisz a többség nem tartózkodik ott nyáron, fontosabb hogy milyen az idő télen :) Tehát ezek alapján az I. jónak tűnik és a III. is, bár én jelenleg úgy gondolom maradok inkább a TIK-nél.

2013. aug. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egyforma árban vannak?
2015. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!