Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azok akik 2013 februárjában...

Azok akik 2013 februárjában adják be a jelentkezésüket egyetemre/főiskolára azoknak már kötelező lesz 1 emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés
Vagy ez még csak ilyen "lehet, hogy.."? Mert ha igaz akkor mindenki plusz 80 ponttal indul neki a dolgoknak? (50az emeltért + 30%-mert ugye ez a minimum, amikor már jár az emeltért a plusz pont-)
2012. aug. 4. 22:55
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Most találtam ezt az oldalt. Kicsit lentebb van infó a kérdésemmel kapcsolatban.


Ez akkor azt jelenti h nem mindenki számára kötelező, csak akik az alábbiakra akarnak jelentkezni?


Tehát ha én Emberi Erőforrások Szak-ra akarok jelentkezni, akkor nekem nem kell emelt szinten teljesítenem.


Jól értelmezem?

2012. aug. 4. 23:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak azokra kell amiket ott felsorolnak, tehát jól értelmezed.
2012. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Bár még erre ne vegyél mérget. Ezek akár azt is kitalálják érettségi előtt egy nappal, hogy 90% felett van meg a kettes... Ebben az évben is mit műveltek. De eddig valóban úgy néz ki, hogy vanna olyan szakok, ahova kötelező lesz az emelt szint. És igen ők alapból + 50 ponntal indulnak, de erre mindenki esélye megvan.
2012. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt jól össze van foglalva, milyen változások lesznek. De tényleg még bármit kitalálhatnak.

[link]

2012. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek:))
2012. aug. 5. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!