Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGF-kkk gólyatábor 2012 de hol?

BGF-kkk gólyatábor 2012 de hol?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ez gáz. mi lesz veled szeptembertől ha ennyit nem tudsz kikeresni magadnak?

én bemásoltam google-ba ezt: BGF-kkk gólyatábor 2012. és rögtön kidobta az oldalt.

[link]

Siófok

2012. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is ismerem a google-t kedves kommentelő, és meg is találtam, csak valahogy nem akartam elhinni hogy egy BP.-i fősuli siófokon csinál gólyatábort...
2012. aug. 6. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy bejutottál egy színvonalas felsőoktatási intézménybe, belekerültél egy közösségbe, nem is akármilyenbe.

Tudjuk, nehéz most Neked. Az ok: személytelenség. Tévedsz. A lényeg: Külker-feeling.

Ezt most még nem értheted. Viszont garantáljuk, hogy nem csak meg fogod érteni, hanem át is fogod érezni.



Intro helyett térjünk a lényegre:



Helyszín idén a Magyar Tenger partjainál fekvő Siófok

Ideje augusztus 30 - szeptember 2



A vagyonodból 23 500 HUF-ra tartunk igényt, amely tartalmazza a Hilton Hotelnek konkurenciát jelentő szállást, a klasszikus menza kosztot idéző több fogásos menüt (a nap folyamán felszolgálásra kerülő aperitifek tömkelegét) és természetesen az exkluzív megjelenést biztosító gólyapólót is. Továbbá sok-sok meglepetést és persze a sztár fellépőket is.



Amennyiben bármilyen kérdésed merülne fel, az alábbi

elérhetőségen teheted fel:



06-1 46-77-800 / 318-as vagy 316-os mellék (10:00-16:00)


A férőhelyek végesek, ezért kérünk, gyorsan küldd el jelentkezésedet, mivel jelentkezési sorrend van!


Jelentkezésed határideje: Augusztus 12.


Leszögezzük, hogy nem vállalunk felelősséget, ha túl jól érzed magadat az esti bulik alkalmával, ahol a szervezőkön kívül neves fellépők tesznek meg mindent a TE szórakoztatásodért.


A pontos cím:



Party strand Hotel

Siófok, Liszt Ferenc sétány 1-4



nem akartad elhinni???:DDD miért, jobb lenne a betondzsungelben? egyébként szinte minden suli a Balcsin csinál ilyet, én anno ELTE-s előkészítő táborban voltam, az is talán Egerben, vagy hol is volt...

2012. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány férőhelyes szokott lenni ez a tábor?
2014. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!