Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szakközép iskolákba sok...

A szakközép iskolákba sok cigány jár?

Figyelt kérdés
somogy megyében
2012. aug. 7. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2012. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a szakiskolákba jár több cigány. Persze van ooyan szakközép iskooa ahova több jár, de azok a cigányok lényegesen normálisabbak. Én szakközepes vagyok és a mi sulinkba nem jár sok cigány(borsod megye). Az évfolyamunkon asszem olyan 150 emberbôl van vagy 5 cigány és mind normális.
2012. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt cigány oszt. társam szakközépben, több is, mind normális volt, tiszta és tanulni akart. Semmi különbség nem volt, nagyon bírtam őket.
2012. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én jártam szakiskolába és szakközépbe is,de fényévekkel értelmesebb emberek vannak ott mint szakmunkásba :D két cigány osztálytársam volt az érettségi felkészítőn a 19-ből,szakmán meg 25-ből 17.
2012. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de ha az iskola nevében bennevan hogy szakközép és szakiskola,akkor ott általában szakiskolába jár több cigány,de akkor a szakiskolások elvannak különítve a szakközépesektől?
2012. aug. 7. 12:26
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
hát ha szakközép és szakiskola is,akkor minden bizonnyal sok lesz. én is ilyen suliba jártam, a szakközpes résznél viszonylag normálisak voltak (nem is voltak sokan, csak pár értelmesebb), azonban a szakiskola rész meg szinte csak cigány volt,és nem a tanulnivágyó fajta. így igen, elég sok volt az iskolában
2012. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és a szakiskolai rész egyben van a szakközéppel?
2012. aug. 7. 13:13
 8/10 anonim ***** válasza:
van ahol igen,és van ahol külön épületbe vannak a szakosítottak és az érettségizők.még szerencse :D de órátok az biztos nem lesz együtt,ne aggódj.de találkozni fogsz velük a suliba,az biztos.amúgy meg ne fossál tőlük,egy pofon oszt fekszik :D
2012. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,mindenkki zöldet kapott:DDDDDDDDdddddd
2012. aug. 7. 14:35
 10/10 anonim válasza:
Arrafelé nem tudom mi a helyzet , de a mi környékünkön egy 30 fős osztályból 25 tanuló roma , a magyarokat kiüldözik , és ők pedig 1-2 év után hagyják el az iskolát , majd kezdödik elölröl . Ezért egyre kevesebb a szakember .
2012. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!