Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a reklámszervez...

Mi a különbség a reklámszervező és a marketing és reklámügyintéző között?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra pl., hogy melyik végzettséggel rendelkező ember állhat feljebb a ranglétrán stb. ...

2012. aug. 7. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A különbség az, hogy az egyik nem nagyon talál munkát a szakmában, míg a másik sem. Egyébként elméletben szerintem a reklámszervező állhatna feljebb a ranglétrán egy ügyintézővel szemben ha el tudnának helyezkedni ilyen sulival. De ez sem teljesen igaz, mert ez attól függ leginkább, hogy ki hogyan tudja eladni magát.
2012. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen-igen, én is így gondoltam. Jó, hát én kommunikáció és médiatudományt szeretnék utána végezni, ahova most fel is vettek, de előtte szeretnék egy valamilyen OKJst elvégezni.

Nem feltétlenül ezeket csak nem tudtam először kiigazodni a két szak közti különbségben.

2012. aug. 7. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!