Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egytemeken adnak-e írásbeli...

Az egytemeken adnak-e írásbeli házi feladatot napi rendszerrel úgy mint középsuliban és mennyi tankönyvet szoktatok kapni nehéz-e elcipelni a suliba és mondjuk első évbe egy nap hány tanóra van?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem középiskola, itt már mindenki önálló.

Néha szokott lenni házi. Első év az két félévet jelent. Egy gyakorlati óra már nem 45 perc hanem 3 óra közte 10 perces szünettel. Így nehéz megmondani mennyi óra van első évben.

2012. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem minden kérdésesre a válasz az, hogy erősen szakfüggő. Legalábbis vannak eltéréseim az első válaszolóhoz képest.

Én fizika szakra járok. Heti rendszerességgel volt házi feladatom első évben, tankönyvem nem volt. Első félévben egy héten 32*45 perc órám volt, mellesleg nálunk a gyakorlatok 2*45 percesek voltak, labor 3 vagy 4 * 45 perc, de pl. más szakon vannak 6*45 perces laborok is ( szünet nélkül).

2012. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én közgazdásznak tanulok(HR), vannak tárgyak amiből volt lecke pl vállalati pénzügyekből, vagy gazdasági matematikából, nem kell hurcolnod a könyveket, vicces is lenne előző félévben több mint 2000 oldal volt az anyag...amúgy átlagban olyan 4-6 tárgyad van egy nap amiből előadásra nem kötelező járni gyakorlatra pedig az, nálunk 1 félév alatt 2 őt hiányozhatsz, betegség miatt, vagy csak b*szol bemenni az tökre8 több hiányzásnál pedig bukta van az adott tárgyból. sokkal önállóbb leszel, mert olyan a rendszere az egésznek.
2012. aug. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm mindenkinek a választ egyébként én is fizikára mennék!
2012. aug. 8. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!