Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10. -ben matek pótvizsgára...

10. -ben matek pótvizsgára kell vinni felszerelést? (pl: körző, vonalzó. )

Figyelt kérdés

Igaz h 20%-ot kell elérni, h átmehessek?:D

Válaszokat előre köszönöm:D



2012. aug. 7. 19:46
1 2
 1/15 anonim válasza:
vigyél mert sosem lehet tudni, amúgy is elfér ;)
2012. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igaz..:DD
2012. aug. 7. 19:49
 3/15 anonim ***** válasza:
Vigyél mindent. Zsebszámológépet is. És sok szerencsét! :)
2012. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mikor matekversenyekre mentem, mindig vittem magammal körzőt, vonalzót, számológépet, függvénytáblát... Hátha lehet használni, és ha nem lehetett, akkor nem használtam.


Egy pár tollat azért illik vinni, de valamennyire számíthatsz rá, hogy a tanár ki tud segíteni (ha sokan pótvizsgáznak, akkor inkább ne számíts rá, de 1-2 embernek még szoktak tudni kölcsönadni.)


Az a 20% inkább érettségin a biztos (bár lassan szeretnék emelni...). Én a helyedben úgy készülnék, hogy 50-60% kell a ketteshez, általában ennyi szokott lenni a határ középsuliban, de erről biztos meg lehet kérdezni a tanárt, és ha tudni akarod, akkor meg is kell kérdezni, hiszen leginkább tőle függ, hogy hogyan kér számon, és mi a minimum, amit elvár.

2012. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
számológépet, fvtáblát is vigyél, majd ott úgyis megmondják, hogy mit lehet használni.
2012. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.. :)

Sajnos nem tudom megkérdezni a matektanárt..

Még 1 kérdés, ha van 15 tétel, amit megadott a tanár, és én azt már 4x (kb 1,5 hónap alatt), úgy napi 20 perceket tanulgattam, és most az utolsó 16 napban, kb 1 órát foglalkozok vele, elég lesz?! én úgy érzem, h megtanultam mindent, de félek, h ott akkor nem fog eszembe jutni:s

2012. aug. 7. 20:02
 7/15 anonim ***** válasza:

Próbáld sűrűn felidézni, napról napra az összes tételt egész a vizsgáig. Meg sokat segít, ha oldasz meg a témakörökhöz kapcsolódó feladatokat - (először ugye könnyebbeket, aztán egyre nehezebbeket -, így jobban megérted, mit kell tudni, és elmondani is jobban tudod, kevésbe kevered össze a fogalmakat. (Nem tudom, hogy szóbeli vagy írásbeli lesz a vizsga.) Ha nem mennek a feladatok, akkor próbáld egy jó matekos ismerősödet megkérni, hogy segítsen.


Hogy mennyi időt kell rászánni, azt nem tudom. Minél többet, annál jobb, de azért ne fásulj bele!

2012. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Már július elején elkezdet tanulni, de mint mondtam csak lazán.. most már naponta 1 órát minimum.
2012. aug. 7. 20:26
 9/15 A kérdező kommentje:
elkezdtem*
2012. aug. 7. 20:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Elvileg bármit lehet használni, amit évközben a dolgozatoknál is lehetett. Szóval szerintem vigyél körzőt, vonalzót, 2-3 tollat, számológépet és fg. táblázatot, mert az is sokat segít. Ha mégsem lehet használni, akkor sem cipeltél sokmindent, de ha használhatod, nagy előnyt jelenthet!
2012. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!