Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam biológiából (11....

Megbuktam biológiából (11. évfolyam), mostanáig halogattam a tanulást. Feltudok még készülni, úgy hogy átengedjenek?

Figyelt kérdés
és ha kihagyok 1-2 fejezetet és csak az összefoglalókat tanulom meg az baj?
2012. aug. 9. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

ha a gép előtt ülsz akk biztos nem.

kapcsold ki a gépet, ülj le egy csendes helyre és kezdj neki. (helyedben nem hagynék ki semmit)

2012. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az egyetemen 600 oldalt 1 hét alatt tanultam meg, 3 hét alatt a 100 oldalas bioszkönyv csak menni fog egy kettesre

sok sikert

2012. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor lesz a vizsga ? Amúgy 1 hét alatt lazán fel tudsz készülni (vészhelyzetben akár 2 nap alatt is, de azt nem ajánlom). Azért érdemes lenne az egészet elolvasni, nehogy pont azt kérdezzék meg, amit kihagytál. De ha mindenről tudod a lényeget + átlátod az összefüggéseket, akkor nem lesz semmi baj :) Mindenesetre szánj rá annyi időt amennyit csak lehet, érdemes pl. film vagy olimpia nézése közben is kicsikét gondolkodni rajta vagy ismételni, nagyon sokat számít.
2012. aug. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"átlátod az összefüggéseket"


:DD lehet nekem voltak jófej tanáraim, de ha valaki megbukott volna bioszból, hát elhiheted nekem az nagyon nem látta volna az összefüggéseket

2012. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Átmentél?
2016. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!