Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok fizika érettségire való felkészülésre?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már középiskolás, és bármennyire érdekelt, nem ment olyan jól ez a tárgy... de van egy vágyam, hogy legalább megpróbáljak leérettségizni belőle. Talán hülyeség, viszont nem tudom, mi volna olyan könyv, amely a középiskolai isemreteket - nagyjából - átfogja. (a középsikolás tankönyveken kívül)

2012. aug. 9. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

középszintű érettségin bármi olyasmi lehet az érettségiben ami a törzsanyagban szerepel. szval max a tételekhez tudod a könyvet felhasználni, írásbelihez a középiskolás könyvek a jók + csináld meg az összes eddigi fizika írásbeli érettségit.


[link]

2012. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. aug. 9. 19:31
 3/4 reptoid ***** válasza:

Én utólag érettségiztem fizikából emelt szinten, és csak a középiskolás tankönyveimből (mozaikok) tanultam, illetve megcsináltam a korábbi érettségiket.

Ugyan volt 2 érettségire felkészítő feladatgyűjteményem (még megvetették a tankönyvekkel együtt) és még egy másik feladatgyűjtemény, de azok még SOSE voltak kinyitva :D

Esetleg az ötösöm lesz fizikából könyvet ajánlom még, bár nem volt rá szükségem, de van benne jó sok típusfeladat korrekt levezetésekkel. Ez sokat segíthet, ha esetleg nem is tudsz hozzákezdeni, vagy elakadsz feladatoknál.

2012. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2012. aug. 10. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!