Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány pont kell az ELTE kollégi...

Hány pont kell az ELTE kollégiumaiba a felvételihez?

Figyelt kérdés
Elsős vagyok, és jelentkeztem koleszba. 31 pontom van, ezzel bekerülhetek?

2012. aug. 10. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik koliba jelentkeztél? Tavaly olyan 35-37 körül volt talán.
2012. aug. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

KUK, KCSSK, ADK

akkor ez bizony nem jó hír...

2012. aug. 10. 00:11
 3/8 anonim ***** válasza:
KUK for life!:D Nem tudom amúgy már nem emlékszem pontosan...azt tudom h most kevesebb volt nekem mivel már felsőbb éves vagyok. Most meg akartam nézni neked a koli honalpján, de csak azt látom h nekem mennyi pontom volt, a ponthatárt nem:/
2012. aug. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na végül megtaláltam: A 2011/2012-es tanévben, az elsős kollégiumi eljárás során a ponthatár 35 pont volt.
2012. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na közben megtaláltam, hogy tavaly 35 volt gólyáknak és idén 31 felsősöknek. de amúgy ha most nem kerülök be, akkor van esélyem valamiféle pótfelvételire, ahol majd szívszorító kérvényt nyújthatok be?
2012. aug. 10. 00:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elutasító határozat ellen fellebbezést lehet benyújtani. Szobatársamat se vették fel, ő várólistára került. Ha ilyen kevés ponton múlik simán bekerülhetsz. Ha mondjuk vki lemondja+ ilyesmik.
2012. aug. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért jó lenne rögtön bekerülni, nem szeretnék fel-le utazgatni minden nap.. na majd jövő pénteken kiderül, köszi a válaszokat:))
2012. aug. 10. 00:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert:) És szeptemberben találkozunk a KUK-ban:)
2012. aug. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!