Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali tagozatos egyetemista...

Nappali tagozatos egyetemista vagyok, megoldható hogy emellett elvállaljak valamilyen munkát 4 órában?

Figyelt kérdés
Tudom, sok mindenen múlik, de arra gondoltam hogy heti kétszer 4 órában, már az is jó lenne, ti ezt megtudtátok oldani? Mondjuk megpróbálom úgy felvenni az óráimat hogy jól jöjjön ki, ilyesmi, mondjatok valami biztatót légyszi! :D
2012. aug. 11. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt csak neked kell tudni, nappali egyetem meg nappali egyetem között fényév különbség van, a képességeiddel is csak te vagy tisztában. én azt mondom, próba cseresznye.
2012. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
en is igy dolgozok, de nem konnyu, viszont nekem megeri :)
2012. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szak. Nekem orvosi mellett teljesen elképzelhetetlen lenne.

De ismerősöm komm.média mellett simán dolgozott.

2012. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, ezt elfelejtettem mondani hogy BGF-en tanulok gazdálkodás és menedzsment szakon
2012. aug. 11. 18:00
 5/6 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? mégis ki tiltaná meg? az más kérdés, hogy te bírnád-e.
2012. aug. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképpen megér, ha pár hónap múlva látod, hogy nem megy, vagy túlságosan a tanulás rovására megy, max. abbahagyod a melót, de legalább megpróbálod, lehet, hogy bejön és menni fog.
2012. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!