Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másnak is hiányzik már a...

Másnak is hiányzik már a suli, az évkezdés?

Figyelt kérdés

őszintén szólva már kicsit unom magam így nyár végén. persze nem tétlenkedtem végig, júliusban önkéntesnek mentem egy állatmenhelyre, augusztus elején nyaralás alatt sikerült egy kis színt szereznem, most viszont már kicsit visszamennék suliba. hiányoznak a barátaim hogy minden nap találkozzunk (sokan elfoglaltak, pasijaikkal vannak, stb.) sőt 1 icipicit hiányzik a tanulás is hogy legyen valami dolgom végre...

más is menne már suliba?

16/L


2012. aug. 13. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

NEM

Na jó, talán.

2012. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D hány éves vagy?
2012. aug. 13. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,mint te.
2012. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jól telik a nyaram, alig van 1-2 nap, amikor nem csinálok semmit, csak lazulok. Ide-oda megyek, találkozok ismerősökkel stb. Viszont már várom is a sulit, ez lesz az utolsó évem, kicsit izgatott vagyok. Nehéz lesz az tuti, mert az utóbbi időben eléggé maximalista lettem, így az érettségin a lehető legjobban akarok majd teljesíteni. :D Azért meg ugye meg kell dolgozni. De ettől függetlenül nagyon várom az egészet, hiszen szalagavatónk lesz, ballagás lesz, mondjuk ezek már keserédes dolgok, hiszen hizányozni fog a közösségünk, ha elballagtunk. Viszont a tény, hogy bármilyen irányba indulok el, megváltozik az életem egy év múlva, nagy örömmel tölt el.

17/L

2012. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, én 13 éves vagyok, szóval most fogom kezdeni a 7.osztályt, de nagyon várom a sulit.. Persze nem mondhatom, hogy rosszul telik a nyár, találkozom az ismerősökkel sokat meg minden, de olykor annyira monoton és unalmas, hogy már nem bírom. Romániában szeptember 10-én kezdődik az iskola, szóval még többet kell várnom. Persze megpróbálom a lehető legtöbbet még kihozni ebből a maradék kevesebb mint 1 hónapból, de már nagyon várom a sulit, a barátok miatt is, de már kiváncsi vagyok az új tananyagra. Szóval mindenesetre nekem hiányzik a suli(és az évkezdés). :-)
2012. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!