Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskola mellett munka, nem...

Iskola mellett munka, nem nagykorú tanuló esetén?

Figyelt kérdés

Lehetséges 17 évesen munkát vállalni iskola mellett?

Nappali tagozatos diákként...


2012. aug. 13. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
lehetségesnek lehetséges, de nehezen fogsz találni ilyet...:(
2012. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

Azért egy próbát megér, én úgy gondolom:P

2012. aug. 14. 00:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, én is csináltam egy időben. Én szerettem, jó társaság volt, meg a zsebpénz is megvolt. Vannak cégek, amik kifejezetten diákmunka közvetítéssel foglalkoznak és tanév közben sokkal könnyebb ilyen melót találni, mint nyáron. Sok sikert!
2012. aug. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, osztálytársam pl. pékségben dolgozott heti 1x. Pénteken késő délutántól másnap reggelig, 5000Ft-t kapott egy napra. Ez pl. szerintem tök jó munka, pénteken hazament suli után, kitakarította a szobáját, utána pihent egy kicsit, majd elment dolgozni. Szombat délelőtt alud, délután/este a barátaival volt és vasárnap tanult.

Szerintem ez jó volt, én is simán bevállaltam volna.


Megoldható, de talán az alkalmi munkák jobbak, persze, csak ha reális a cél, pl. szórólapozás, kóstoltatás ilyesmik, mert folyamatos melót nem biztos, hogy bírnál suli mellett.

2012. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!