Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan lehetne ezeket az...

Honnan lehetne ezeket az agykontrollal kapcsolatos dolgokat letölteni?

Figyelt kérdés

- Paul R. Scheele - A tökéletes memória

- Dr. Domján László - A Silva-féle agykontroll

alapgyakorlata

- Dr. Domján László - Zseninek születtél

- Dr. Domján László - A hatékony tanulás mesterfogásai

- L. Ron Hubbart - A tanulás alapvető kézikönyve

- Tantrükk

- Észpörgető

- Relaxálj klasszikusokkal 1-2

- Richard Bandler - Békából Királyfi

- Connirae Andreas, Tamara Andreas - Mély, belső

átalakulás

- Richard Bandler - Elmés változások


Előre is köszönöm!


2009. júl. 22. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezeket a szarokat inkább ne is próbáld beszerezni.


Ha jól sejtem Te vagy az esettanulmanyok.hu oldalról.


"3. kérdés: most vagyok 9-es. 4. év végére le akarok tenni 5 felsőfokú nyelvvizsgát: angol, német, francia, spanyol, olasz. Ehhez 8 hónap alatt tökéletesen, anyanyelvi szinten meg kéne tanulnom ezeket a nyelveket. Elég egy nyelv tökéletes megtanulására 8 hónap?"


Neked nem a különleges tudás megszerzésével kellene foglalkoznod, hanem először valami értékelhető alaptudás kellene összeszedned. A felsőfokú nyelvvizsgához nem kell anyanyelvi szint. 8 hónap elég lehet egy felsőfokúhoz nyelvérzéktől függően. Pl. én le tudnék tenni egy felsőfokút a nevezett nyelvekből 8 hónap alatt, viszont látatlanban is megmondom, hogy te nem.


"4. kérdés: Ha villámolvasással olvasok több lovaglós könyvet, javulni fog a technikám?"


A hülyeség nem ismer határokat. :D Attól, hogy könyvet olvasol, nem fogsz jobban lovagolni, akármilyen gyorsan olvasod. Ha jól akarsz lovagolni, akkor a lovaglást kell gyakorolnod, ilyen egyszerű.


Ha mégis minden áron le akarod tölteni ezeket, akkor Bittorrenten, e-Mule-on meg DC-n megtalálhatók.

2009. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem én vagyok, de köszi az ötletet, megnéztem az esettanulmanyok.hu-t, tök jó oldal! Köszi :) Annak ellenére, hogy az a személy, akit te említettél, nem én vagyok, szerintem azért eléggé bunkóság, hogy így beoltod szegényt, hogy "te látatlanban is közlöd, hogy nem lenne képes letenni a nyelvvizsgákat"... Köszi a választ! :)
2009. júl. 25. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a válasz kicsit későn jön, de ezeket a www.canadahun.com oldalról mind le lehet tölteni.
2009. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a nagy részét ott meg is találtam, de egy párat nem... :(

köszi a választ! :)

2009. aug. 30. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!